2019 m. sausio 18 d., penktadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Dėkoju organizatoriams, rėmėjams, dalyviams, žiūrovams!Spausdinimo versija

Nuo Akmenės rajono 65-mečio šventinių renginių mus jau skiria kelios savaitės. Laikas bėga labai greitai, po vienų švenčių ir darbų atnešdamas kitus renginius, susitikimus, posėdžius... Todėl begaliniai malonu, kad šiame bėgsme, skubėjime iki šiol neužsimiršo ir vis dar neišblėsta jubiliejinių renginių, veiklų ir reginių, koncertų, sporto varžybų, meno akcijų ir akcentų, pokalbių, pasibuvimų šilti įspūdžiai.

Su dideliu džiaugsmu dalijuosi informacija, kad teko išgirsti daugybę gerų atsiliepimų apie didelę ir spalvingą rajono 65-mečio šventę iš kolegų merų, tolimų ir artimesnių svečių, žiūrovų, dalyvių. Už tai, už kelių mėnesių įtemptą darbą, repeticijas neskaičiuojant valandų, pastangas, netausojant jėgų, kad tik Akmenės kraštas sužibėtų pasiekimais, jo vardas nuskambėtų ne tik plačiai šalyje, bet ir užsienyje, esu nuoširdžiai dėkingas visiems, Jums, mielieji. Tariu ačiū jubiliejinių renginių ciklo organizavimo komisijai, režisieriams, choreografams, dailininkams, visiems kultūros darbuotojams, meno mėgėjų kolektyvams ir jų vadovams, muzikos pedagogams ir jų ugdytiniams, Savivaldybės administracijos ir seniūnijų darbuotojams. Dėkoju tėveliams, jog padėjo sutelkti savo atžalas ir prisidėjo viskuo, kuo tik galėjo, kad gražiai skambėtų jaunųjų atlikėjų dainos, puikiai žiūrėtųsi šokiai. Ačiū priešgaisrinės gelbėjimo, komunalinės, medicinos tarnybų darbuotojams, policijos pareigūnams ir policijos rėmėjams bei gausioms savanorių pagalbininkų pajėgoms – be Jūsų visų darnaus darbo šventinius renginius galėjo apkartinti daug kas...

Labai dėkoju visiems šventės rėmėjams – be Jūsų svaraus indėlio renginiai nebūtų buvę tokie įdomūs, įvairūs, išskirtiniai, nebūtų plačiai nuskambėję ir išaukštinę Akmenės vardo! Ir, žinoma, dėkui gausiems žiūrovams: buvote nuotaikingi ir negailėjote plojimų, atėjote palaikyti savų ir atvykusių atlikėjų, išlaikėte svetingumą, mandagumą ir ištvėrėte pasitaikiusius nepatogumus.

Be abejonės, organizuojant tokią grandiozinę, išskirtinę, gausią renginiais ir dalyviais šventę neišvengta ir nesusipratimų, klaidelių, nesklandumų. Jie atsakingų asmenų grupėse jau įvardyti ir išgvildenti – kad ateityje nepasikartotų.

 

Pagarbiai, Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas

 

Jolantos Šiurkuvienės nuotraukoje: Savivaldybėje surengtas Akmenės rajono 65-mečio jubiliejinių renginių ciklo organizavimo komisijos, kultūros darbuotojų, meno mėgėjų kolektyvų, muzikos pedagogų, komunalinių tarnybų, policijos, seniūnijų vadovų pasitarimas. Jame aptarti praėję šventiniai renginiai ir padėkota jų organizatoriams, rėmėjams, dalyviams.

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019