Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Mokyklų žaidynėsSpausdinimo versija

Kovo 6 d. Naujosios Akmenės  sporto rūmuose vyko Akmenės rajono mokinių 2018-2019 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio, šaškių (5-12 kl.) ir  badmintono varžybos. Šiose varžybose dalyvavo: Akmenės gimnazijos, Ramučių gimnazijos, „Saulėtekio“ progimnazijos ir Kruopių pagrindinės mokyklos komandos.

Smiginio rungtyje merginų grupėje III vietą iškovojo Akmenės gimnazijos komanda, II vietą - Kruopių pagrindinės mokyklos komanda, o nugalėtojomis tapo Ramučių gimnazijos merginų komanda. Vaikinų grupėje III vietą iškovojo „Saulėtekio“ progimnazijos vaikinų komanda, II vietą - Akmenės gimnazijos vaikinų komanda, I vietos laimėtojai - Kruopių pagrindinės mokyklos vaikinų komanda.

Šaškių varžybos (komandoje 1 mergaitė ir 3 vaikinai) virė įnirtinga kova. III vietą iškovojo Akmenės gimnazijos komanda, II vietą - Kruopių pagrindinės mokyklos moksleiviai, nugalėtojais tapo „Saulėtekio“ progimnazijos jaunieji šaškininkai.

Badmintono varžybose merginų grupėje III vietą užėmė Emilija Pranskutė, II vietą - Gerda Mockaitytė, I vietą iškovojo Eglė Širvinskaitė. Vaikinų grupėje III vietą užėmė Armantas Suščenovas, II vietą - Arnas Gintalas, I vietą iškovojo Kasparas Bružas.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Z. Stanislauskienė