2019 m. sausio 17 d., ketvirtadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Orientavimosi sporto šventė ,,Surask ir įveik"Spausdinimo versija

Saulėtas ir vasariškai šiltas spalio 12 dienos rytas sukvietė Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio bendruomenę nuotaikingai orientavimosi sporto šventei.

Šventėje dalyvavo pradinių klasių mokiniai iš Akmenės gimnazijos Kivylių skyriaus, jų mokytoja Laimutė Stonienė  ir specialioji pedagogė, laikinai einanti skyriaus vedėjos pareigas Lina Zubavičienė. Šia sporto švente renginio organizatorė, sporto mokytoja Irena Juzėnienė, siekė tenkinti renginio dalyvių fizinio aktyvumo poreikį, propaguodama olimpines idėjas ir olimpines sporto šakas. Renginys prasidėjo tradiciniais įstaigos sporto renginių ritualais: olimpinės vėliavos įnešimu, grupių ir svečių prisistatymu, įstaigos bendruomenės olimpine skanduote ir olimpiniu šūkiu, darželio direktoriaus sveikinimo žodžiu.

 Sporto šventės dalyviai apšilo apibėgę vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas" sodą ir pasimankštinę ,,Sveikuolių mankšta". Sporto šventei džiugesio ir nuotaikingo šurmulio suteikė pasirodęs personažas - Ežys (lopšelio-darželio auklėtoja Daiva Jurgelienė). Ežys renginio dalyviams atnešė orientavimosi sporto žemėlapius, kuriose buvo sužymėti kontroliniai punktai ir jų eiliškumas. Kontroliniuose punktuose ugdytinių, pedagogų, tėvelių ir svečių laukė skirtingi personažai, paruošę sporto šventės dalyviams sportines užduotis. Šuniuko (raštvedė Agnė Krušinskienė ) punkte vaikų laukė pralindimo, ėjimo su kliūtimis rungtis, Katino (logopedė Dovilė Dapkuvienė) aikštelėje - judrus žaidimas ,,Paukšteliai ir lizdai", Voverių (mokytojo padėjėja Rosita Platakienė ir ugdytinis Danielius) punkte - kankorėžių mėtymas į taikinį, Kiškio (mokytoja Daiva Liuberskytė-Šukienė) aikštelėje - rudens gėrybių nešimas ir rūšiavimas, Meškos (ūkvedė Vitalija Žeimienė) punkte - judrus žaidimas ,,Ten pas lokį šile", o patys mažiausieji vaikučiai su mamomis ir grupės pedagoge žaidė su kamuoliais.

Visos orientavimosi sporto komandos, suradusios kontrolinius punktus, susirinkę Ežio aikštelėje po didžiule lapų krūva surado per anksti susiruošusį žiemos poguliui Ežį. Vaikų pažadintas, jis išdalino padėkas ir dovanas renginio dalyviams.

Aktyvi ir smagi šventė baigėsi Lietuvos vėliavos spalvų lėktuvėlių laidymu, tebeminint Lietuvos šimtmetį, prasmingomis eilėmis apie draugystę kuri dar labiau sustiprėjo  sportinio renginio metu tarp įstaigos bendruomenės narių ir socialinių partnerių Akmenės gimnazijos Kivylių skyriaus pradinių klasių mokinių ir jų mokytojų.

 

Naujosios Akmenės vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas"

direktorė Irena Girdvainienė

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Sausis
    2019