2018 m. gruodžio 12 d., trečiadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Padėka buvusiems kartu 2017 metaisSpausdinimo versija

Baigėsi 2017m., dabar belieka juos įvertinti, pasidžiaugti pasiektais rezultatais ir pasimokyti iš padarytų klaidų.

Kaip ir pats 2017 m. simbolis „Ugninis gaidys“, VšĮ Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo parapijos vaikų dienos centrui metai buvo pilni išbandymų, ekstremalūs, bet kartu ir ypatingi sutiktais žmonėmis ir dosnūs geradariais.

Begalinį AČIŪ, viso Ventos parapijos vaikų dienos centro vardu, noriu pasakyti Akmenės rajono savivaldybės administracijai, ypatingai vicemerui Apolinarui Niciui ir Socialinės paramos skyriaus vedėjai Alvai Bacienei, už idėjų palaikymą ir pagalbą kritinėse situacijose, Ventos Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo parapijos kunigui Andriui Eidintui už visokeriopą palaikymą ir suteiktą galimybę įgyvendinti užsibrėžtus tikslus, Socialinių paslaugų priežiūros departamentui už skelbiamus konkursus NVO, kuriuose ne kartą buvome pastebėti.

Be galo esu dėkinga savo šeimai, kuri visą tą laiką kantriai laukė ir tyliai palaikė, kol bus įgyvendinti visi 2017 m. užsibrėžti projektų tikslai.

Palaikymas - svarbus kiekvienam mūsų, nesvarbu kokį postą ar socialinį statusą beužimtume. Kad visos svajonės ir mūsų siekiai virstų realybe, reikia materialinės ir finansinės paramos. Už savanorišką darbą ir atsidavimą iš širdies esu dėkinga grupės „Real Dreams“ įkūrėjui Ryčiui Gramantui, Ventos gimnazijos psichologei Daivai Skirienei, su kuriais pavyko įgyvendinti tai, kas galbūt vienam ir buvo neįmanoma...

Taip pat dėkoju 2017 m. rėmėjams: Virginijui ir Violetai Pabijutams, Lietuvos kariuomenės KASP Šiaulių Prisikėlimo apygardos 6-ajai rinktinei, UAB „Bigso“ direktoriui Gintarui Sluckui, UAB „Vairema“ direktoriui Remigijui Rojui, VŠĮ Šiaulių verslo Inkubatoriaus direktoriui Feliksui Aliui Valiui, UAB „Landsale“ direktorei Rasai Rojienei, Šiaulių vaikų ir jaunimo klubo „Tarp savų“ prezidentui Ramūnui Snarskiui, radijo stoties „FixFM“ kolektyvui, UAB „Busturas“, UAB „TOI-TOI Lietuva“, UAB „Verbūnų duona“, AB „Kelmės pieninė“, UAB „Mažeikių mėsinė“, UAB „Šiaulių vandenys“ administracijoms ir jų darbuotojams, kurie geranoriškai atsiliepė į prašymą ir parėmė kaip tik galėjo organizuojant nepakartojamas 2 vaikų ir jaunimo vasaros stovyklas „Draugystės tiltai“, Bazilionuose (Šiaulių raj.).

Ventos parapijos vaikų dienos centro kolektyvas dėkoja ir savo nuolatiniams, bei laiko patikrintiems rėmėjams: verslininkams Zofijai ir Algiui Paulikams, kurie ištiesė pagalbos ranką ne tik kasdienėje veikloje, bet jau 8 metus iš eilės organizavo Adventinę popietę Ventos vaikų dienos centro vaikams. Dėkingi esame ir „Maisto banko“ Klaipėdos padalinio vadovams Raimondui ir Loretai Danupams, už suteiktą galimybę jau 5 kartą dalyvauti „Maisto banko“ akcijoje, kurių metu surinktus produktus išdaliname vaikų dienos centro vaikų šeimoms, sunkiai materialiai gyvenantiems žmonėms, vienišiems senoliams. 2017 m. sutikome ir naujų draugų – rėmėjų, tai Algimantas Patackas, VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ direktorius, kuris atvežė dovanų ne tik stovyklos „Draugystės tiltai“ metu, bet lapkričio pabaigoje atsiuntė 6 didelių dėžių siuntą su parama rūbais 5 – 14 metų vaikams. Už didelę žaidimų siuntą, dėkoju, Jungtinėje Karalystėje gyvenančiai ir paramą tautiečiams renkančiai Auksei Salaukaitei – Čijūnaitienei „Gėrio Trupinėlis UK“ savanorei. Didžioji dalis žaidimų buvo išdalinta Kalėdinėms dovanėlėms.

Dėkoju visiems, kurie buvo su Ventos vaikų dienos centru 2017 metais: vaikams, tėvams ir visiems, kurie prisidėjo bendru darbu, geru žodžiu, visokeriopu palaikymu. Ačiū ir kritikavusiems, nes Jūs esate mūsų paskatinimas dirbti dar geriau. Mielai kviečiu kiekvieną, ne tik smerkti, kritikuoti ir ieškoti klaidų, mūsų darbuose, bet ir patiems bent kartą prisidėti prie visų bendro tikslo, kad Ventoje turėtume jaukią pabuvimo vietą ne tik vaikams, bet ir tėvams. Čia kiekvienas gali rasti galimybę savirealizacijai, bet kad tai taptu patrauklu, reikia kiekvieno jūsų palaikymo.

Linkiu - sėkmingų, kūrybingų, nepakartojamų, pilnų naujų idėjų ir siekių Naujųjų Šuns metų.

 

Parengė  Daiva Urbonė

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Gruodis
    2018