Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Kultūrizmo ir kūno rengybos varžyboseSpausdinimo versija

Spalio 6-7 d. Tauragėje vyko 28-osios Lietuvos kultūrizmo ir kūno rengybos federacijos (IFBB) Lietuvos taurės varžybos.

Jose dalyvavo beveik 150 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Šiose varžybose dalyvavo ir dvi Akmenės jėgos sporto klubo ,,Jėga“ sportininkės Emilė Stankaitytė ir Marija Chritankova, treniruojamos trenerio Mindaugo Urbaičio.

E. Stankaitytė varžėsi jaunučių merginų kūno fitneso iki 16 metų kategorijoje ir užėmė 3 vietą. M. Chritankova rungėsi gausioje moterų naujokių bikini kategorijoje, kurioje varžėsi 12 sportininkių ir užėmė 2 vietą.

Spalio 13 d. Vilniuje vyko IFBB VIII Atvirosios Vilniaus taurės varžybos, kuriose dalyviai varžėsi šešiolikoje kategorijų. Šiose varžybose E. Stankaitytė stojo į kovą su vyresnėmis sportininkėmis, rungėsi moterų kūno fitneso iki 23 metų kategorijoje ir pelnė 4 vietą. E. Stankaitytė, gim. 2004 metais, buvo apdovanota kaip jauniausia varžybų dalyvė.

M. Chritankova šiose varžybose varžėsi dvejose kategorijose: merginų bikini iki 169 cm. ir moterų bikini iki 169 cm. kategorijose. Abiejose kategorijose sportininkė iš pusfinalio pateko į finalinį top šešetą, tačiau medalius iškovoti nepavyko. Spalio 21 d. M. Chritankovos laukia varžybos ,,Ryga Pearl 2018“ Latvijoje.

Akmenės jėgos sporto klubo „Jėga“

Nuotraukoje iš kairės: Emilė Stankaitytė, treneris Mindaugas Urbaitis, Marija Chritankova.