2019 m. birželio 25 d., antradienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Meras Vitalijus Mitrofanovas pasveikino naujos sudėties Savivaldybės jaunimo reikalų tarybą Spausdinimo versija

Akmenės rajono savivaldybės taryba 2019 m. birželio 30 d. posėdyje patvirtino naujos kadencijos Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos sudėtį, kurią lygybės principu sudaro Savivaldybės tarybos, Savivaldybės administracijos ir Akmenės rajono jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjungos ,,Jaunimo apskritasis stalas“ deleguoti jaunimo atstovai.

 

Tą pačią dieną vyko pirmasis šios kadencijos Jaunimo reikalų tarybos posėdis (toliau - SJRT). SJRT pirmininku vėl išrinktas Tomas Martinaitis, Savivaldybės mero pavaduotojas, o SJRT pirmininko pavaduotoja – Emilija Gudaitė, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos moksleivė, gimnazijos Prezidentė, ,,Jaunimo apskritojo stalo“ atstovė.

Posėdyje patvirtintas SJRT darbo reglamentas. SJRT pirmininkas Tomas Martinaitis supažindino su šios tarybos tikslais, funkcijomis, teisėmis, prioritetinėmis jaunimo politikos įgyvendinimo Savivaldybėje 2019-2021 metais veiklos kryptimis ir programa, kuri taip pat buvo patvirtinta Savivaldybės taryboje.

Posėdyje nutarta deleguoti jaunimo atstovus į Savivaldybės komisijas: SJRT narį Arną Gintalą, Ramučių gimnazijos moksleivį, sporto klubo ,,Energija“ narį - į Savivaldybės Narkotikų kontrolės komisiją, o Kamilę Bumblytę, Akmenės gimnazijos moksleivę, Lietuvos moksleivių sąjungos mokinių informavimo centro Akmenės padalino vadovę, – į Savivaldybės Švietimo tarybą.

Taip pat buvo aptartas Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos kvietimas ir nuspręsta dalyvauti organizuojamame respublikiniame renginyje, skirtame mažiau patirties SJRT veikloje turintiems nariams, kuris vyks birželio 13 d. Kaune.

Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos sudėtis, Savivaldybės tarybai pritarus, dar bus išplėsta ir papildyta 2 nariais: Savivaldybės tarybos ir jaunimo atstovais. Tada SJRT būtų sudaryta iš 14 asmenų -  lygybės principu 7+7.

Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdyje dalyvavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis ir papasakojo apie savo patirtį, tokios veiklos prasmę, dirbant Klaipėdos miesto Savivaldybės jaunimo reikalų taryboje.

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas priminė, kad Jaunimo reikalų taryba Akmenės rajone stabiliai ir aktyviai dirba jau nuo 2004 metų ir turi nemažą reikšmę sprendžiant su jaunimu susijusius klausimus. Meras pasveikino ir palinkėjo, kad jaunimo reikalai būtų visų rajono Savivaldybės politikų bendro supratimo ir dėmesio lauke.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Arnolda Ruškienė

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas pasveikino naujos kadencijos Akmenės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybą  (iš kairės į dešinę): SJRT pirmininkas Tomas Martinaitis, Gedas Adomaitis,  Savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojas, Arnas Gintalas, Žaneta Ružauskytė, SJRT pirmininko pavaduotoja Emilija Gudaitė, Dalia Noraitė-Borusienė, Dalia Sketrė, Airida Čerpienė.

I.Ištuganovaitės nuotrauka.

   
Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019