2018 m. lapkričio 18 d., sekmadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Trečioji universiada MažeikiuoseSpausdinimo versija

Naujosios Akmenės Trečiojo amžiaus universiteto klausytojų komanda ir sirgaliai birželio 16 dieną, vadovaujami rektorės padėjėjos G. Sakavičienės vyko į Nacionalinės TAU asociacijos organizuotą III-iąją universiadą Mažeikiuose.

Joje dalyvavo 18 komandų iš įvairių respublikos rajonų. Sportiškai pasipuošusios, kiekviena su savo atributika, aidint muzikos garsams komandos pražygiavo Mažeikių miesto gatvėmis iki parko estrados. Sugiedojus Lietuvos Respublikos himną, Universiadą atidarė Mažeikių Trečiojo amžiaus universiteto rektorė Ona Venclovienė. Dalyvius pasveikino Nacionalinės TAU asociacijos pirmininkė, Medardo Čoboto TAU rektorė Zita Žebrauskienė, Mažeikių rajono savivaldybės atstovė, Seimo nario padėjėja ir kiti svečiai. Pristačiusios save šūkiais ir dainomis komandos išvyko į Sodų vidurinę mokyklą, kurioje vyko varžybos. Rungtyniavimas vyko aštuoniose sportinėse rungtyse.  S. Rupeikienė ir K. Lukas sėdo prie šaškių lentų,  A. T. Vasiliūnienė ir S. Tamulis -prie šachmatų,  V. Grudinskaja-Moločajeva ir  I. Kačanovas pasiruošė šaudymo rungčiai, teniso raketes  paėmė B. Kulvinskienė ir S. Daujotas, rankas baudų mėtymui miklino Z. Stanislauskienė ir R. Kentra, smiginio rungtyje varžėsi E. Daujotienė ir P. Jarašiūnas, hel-pongą sužaidė R. S. Kačanova ir J. Mačius, G. Sakavičienė ir A. Žebrovskis išvyko į boulingo salę, kur vyko šios varžybos. Smiginio rungtyje Eugenija Daujotienė, o krepšinio baudų mėtyme Rimantas Kentra užėmė trečiąsias vietas ir buvo apdovanoti medaliais už asmeninius pasiekimus. Bendroje rungčių lentelėje buvome septinti. Paskatinimui visas komandas apdovanojo dalyvių medaliais ir gėlėmis. Lydintieji sirgaliai vykdė komandos parengimą rungtims, linkėdami kuo geresnių rezultatų. Džiaugėmės ir sveikinome kolegas iš Akmenės TAU užėmusius antrą komandinę vietą. Respublikinėje universiadoje mūsų klausytojai dalyvavo pirmą kartą, todėl įgavo patirties ir smagu, kad pas mus yra aktyvių, sportiškų, kūrybingų ir entuziastingų žmonių, kurie puikiai supranta kolektyviškumą pagal devizą „Vienas už visus ir visi už vieną“. Universiados nugalėtojais vėl tapo Mažeikių TAU, o tretieji - Druskininkų TAU.    Širdingai dėkojame Mažeikių TAU klausytojai Elenai, kuri visą dieną rūpinosi mūsų komanda. Nuoširdžiausią padėką išreiškiame visiems šios universiados organizatoriams už jų puikiai atliktą darbą, už jų triūsą, begalinį rūpestį visais dalyviais, už malonų priėmimą, už vaišes, gerus žodžius, apdovanojimus.
Puikiai nusiteikę, nepavargę su dainomis grįžome į namus galvodami apie tai, kad tokie puikūs renginiai vienija mus, skatina dalyvauti bendrauti ir džiaugtis gyvenimu. 

V. Grudinskajos-Moločajevos nuotrauka.

Rektorės padėjėja Genovaitė Sakavičienė

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Lapkritis
    2018