2019 m. kovo 20 d., trečiadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Ventiškiams atsiskaityta už Savivaldybės veiklą 2017-aisiaisSpausdinimo versija

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas organizuoja susitikimus, skirtus veiklos ataskaitoms. Jų metu Savivaldybės administracijos direktorė Aromeda Laucienė informuoja gyventojus apie savo veiklą.

Susitikimuose dalyvauti pakviesti Savivaldybės tarybos nariai, Šiaulių teritorinės darbo biržos Akmenės skyriaus, Akmenės rajono policijos komisariato, Šiaulių APGV Akmenės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, ,,Sodros“ Akmenės skyriaus, UAB ,,Akmenės energija“, UAB ,,Akmenės vandenys“, UAB ,,Naujosios Akmenės komunalininkas“, VšĮ „Akmenės būstas“, kitų įmonių ir įstaigų atstovai.

Į Ventoje surengtą susitikimą atvyko Savivaldybės tarybos nariai Jadvyga Dunauskaitė, Zofija Paulikienė, Vaidotas Sungaila, Vaidas Vanagas. Savivaldybės meras V.Mitrofanovas apibendrino rajono pasiekimus, svarbiausius darbus per praėjusius metus ir pristatė viltingus ateities lūkesčius. Itin daug vilčių teikia UAB „Vakarų medienos grupė“ planuojamos investicijos, dėl kurių atėjimo šiuo metu itin daug dirba Savivaldybės vadovai ir specialistai.

Savivaldybės administracijos direktorė A.Laucienė pateikė ne tik bendrą informaciją, kas nuveikta per praėjusius metus, bet ir analizavo, kiek atsižvelgta į ventiškių pageidavimus, skundus, norus. Kad Savivaldybė svarbiausius juos išpildė, pripažino ir patys susitikimo dalyviai: Žerkščių bendruomenės vardu Savivaldybei padėkota.

Savivaldybės mero pavaduotojas Apolinaras Nicius susirinkusiesiems daugiausiai pasakojo apie socialinę, kultūros ir švietimo sritis, kuriose yra ir puikių laimėjimų, ir daugybė iššūkių.

Šiuo metu gauta pastabų dėl labai prastos Purvių kelių būklės. Direktorė A.Laucienė patikino, jog kitą savaitę bus susėsta sprendžiamajam pasitarimui, nes šiems keliams prireiks itin daug lėšų. Kelių tvarkymas labai opus klausimas visose rajono vietovėse, kadangi dėl neįprastai lietingų orų jie smarkiai sugadinti.

Iš džiugių žinių ventiškiams pranešta, kad už poros mėnesių turėtų pradėti veikti viešoji miesto pirtis, baigiama remontuoti gimnaziją.

Susitikimo dalyviai pateikė keletą prašymų, kurie bus apsvarstyti ir pagal galimybes tenkinami. Prašyta papildomo autobuso susisiekti su rajono centru, siūlyta priversti savininkus sutvarkyti apleistą pastatą, kuriame kadaise veikė paštas ir teritoriją Miško gatvėje, kur du statiniai nugriauti, o šiukšlės paliktos. Plačiau atsakyta į klausimą, kodėl dar neįrengtas gatvių apšvietimas LED lempomis. Meras V.Mitrofanovas papasakojo, kad ties šiuo projektu dirbama senokai, tačiau jis yra didžiulis ir sudėtingas, nes norima sutvarkyti ne vieno ar kito miesto, o viso rajono gyvenviečių apšvietimo sistemą, todėl iškyla daugybė reikalų. Guodžia tai, kad dokumentacija jau parengta.Susitikime platintas 122 puslapių apimties leidinys „Akmenės rajono savivaldybės 2017 metų veiklos ataskaita“, parengtas Savivaldybės administracijos. Knygoje pateikiami svarbiausi duomenys apie Savivaldybės biudžetą, investicinius projektus, ekonomiką ir verslą, švietimą, kultūrą, socialinę paramą, sveikatos apsaugą, žemės ūkį bei kita. Dėmesio skiriama svarbiausiems pasiekimams ir apdovanojimams apžvelgti, išvardyti sporto laimėjimai, svarbiausi kultūros renginiai, iškiliausios asmenybės, pasiekusios išskirtinių nuopelnų. Kiekviena seniūnija leidinyje pristato ne tik savo rodiklius, pasiekimus, bet ir gražiausius kaimo bendruomenių renginius, nevyriausybinių organizacijų veiklą. Leidinyje išsami faktologinė medžiaga iliustruota gausybe nuotraukų.

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus

ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė

Autorės nuotraukose:

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas suorganizavo jau antrą susitikimą, skirtą veiklos ataskaitoms.

Savivaldybės administracijos direktorė Aromeda Laucienė informavo gyventojus apie institucijos veiklą.

Savivaldybės mero pavaduotojas Apolinaras Nicius susirinkusiesiems daugiausiai pasakojo apie socialinę, kultūros ir švietimo sritis, kuriose yra ir puikių laimėjimų, ir daugybė iššūkių.

Savivaldybės tarybos narė Jadvyga Dunauskaitė kalbėjo ir kaip Nacionalinė žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Akmenės skyriaus vedėja.

Savivaldybės tarybos narys Vaidotas Sungaila apžvelgė Akmenės ir Mažeikių valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų turimus duomenis, aktualius ventiškiams.

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Dienos klausimas
Kaip reikėtų skatinti žmones aktyviau dalyvauti vietos savivaldoje?
Skelbti informaciją apie dalyvavimo vietos savivaldoje galimybes Savivaldybės interneto svetainėje, vietos laikraštyje, stenduose ir pan.
Nustatytu laiku, pvz. pirmą mėnesio pirmadienį 17.00 val. Savivaldybės posėdžių salėje meras, direktorius organizuotų susitikimus su gyventojais išklausydamas jų problemas, siūlymus, atsakydamas į rūpimus klausimus
Seniūnaičiai – gyvenamosios vietovės atstovai turėtų bent kartą per mėnesį susitikti su Savivaldybės vadovai, kad išsakytų gyventojų problemas, nuomones, siūlymus aktualiais klausimais
Balsavo: 21 žmonių