2019 m. vasario 21 d., ketvirtadienis
Akmenės rajono savivaldybės administracija
Biudžetinė įstaiga
L.Petravičiaus a.2, LT-85132 Naujoji Akmenė
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių
asmenų registre
Kodas 188719391
Tel. (8 425) 57 133 Faks. (8 425) 56 594
El.paštas info@akmene.lt
Apdovanoti moksleiviai, dalyvavę Savivaldos dienos konkursuoseSpausdinimo versija

Vadovaujantis Savivaldybės mero Vitalijaus Mitrofanovo potvarkiu spalio 1–10 dienomis buvo organizuojami Vietos savivaldos dienos paminėjimo tradiciniai renginiai.

Tarp jų - kūrybinių darbų paroda „Atėjau. Pastebėjau. Įprasminau“, laiško merui „Akmenės kraštas. Mano idėjos ir iššūkiai“ konkursas, skirti rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokiniams. Išrinkus parodos ir laiško konkurso nugalėtojus jie su mokytojais buvo pakviesti į Savivaldybę. Čia šventiškoje aplinkoje meras V.Mitrofanovas pasveikino susirinkusiuosius, apibūdino geriausiai įvertintus kūrybinius darbus ir idėjas, jų autoriams įteikė gėlių ir dovanų. 

 Kūrybinių darbų parodos „Atėjau. Pastebėjau. Įprasminau“ 2018 m. nominacijos

Vasarė Kuprevičiūtė,   Akmenės gimnazijos II klasės mokinė.( Žmogus iš sapno – autoportretas). Už siekį tobulėti, neapsiribojant tradicinio meno suvokimu, bet ieškant individualios stilistikos, perteikiant meninę patirtį ir vizualizuojant kūrybines idėjas.  Dailės mokytoja ekspertė  Jūratė Varanavičienė.

Rūta Guginytė, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos II klasės mokinė („Trumpas tavo žydėjimas, po vidudienio vėjais...“).Už kūrybinės idėjos išraišką tapybos technika per spalvinę paletę, savitą pasaulėjautos perteikimą iliustracijos pagalba. Dailės mokytoja metodininkė  Inga Suchodimcovienė.

Nerijus Bytautas,  Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos IV klasės mokinys („Jaunystė“). Už portreto žanro propagavimą grafinėmis išraiškos priemonėmis, perteikiant detalų piešinį, akcentuojant jausmo, emocijos išraišką. Dailės mokytojas metodininkas Remigijus Šiaulytis

Gabija Sutkutė, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos IV klasės mokinė „Savanoriai. Poilsis po pratybų“. Už kūrybinės problemos aktualumą, jos vizualizaciją pasirinktų simbolių pagalba, fragmentavimą ir jautrią tematikos interpretaciją.  Dailės mokytojas metodininkas Remigijus Šiaulytis.

Kęstutis Misius , Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centro,  dailės  vyresnysis mokytojas. Už kalvystės meno propagavimą, prasmingą bendradarbiavimą, skatinant pažintį su senaisiais amatais ir puoselėjant jaunų žmonių kūrybiškumą.

Laiško merui „Akmenės kraštas. Mano idėjos ir iššūkiai“ konkurso laimėtojai

1 vieta. Ugnė Statkutė, II klasė,  Papilės Simono Daukanto gimnazija. Už įspūdžio perteikimo  individualumą, literatūrinį pojūtį, Akmenės krašto perspektyvos supratimą, už išlaikytą laiško struktūrą, nuoširdų kalbėjimą ir bendravimą. Mokytoja metodininkė Rita Liachauskienė

2 vieta. Tautvydas Ribinskas, III klasė, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija. Už sprendimų pateikimą, įvertinimą, už temos individualumą, aiškų požiūrį į gyvenimo aktualijas ir svarbiąsias tiesas. Mokytoja metodininkė Rima Vaičiulienė.

3 vieta. Kamilė Bumblytė, II klasė, Akmenės gimnazija. Už idėjas, mintis ir sumanymus, už išlaikytą laiško struktūrą, už kvietimą dirbti visiems kartu Akmenės krašte. Mokytoja metodininkė Jūratė Mikalauskienė.

4 vieta. Neda Sirvidaitė, I klasė, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija. Už tikslų ir idėjų konkretumą, už išlaikytą laiško struktūrą ir nuoširdžius pasiūlymus. Mokytoja metodininkė Rima Vaičiulienė.

5. vieta. Skaistė Kairytė, III klasė, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija. Už temos individualumą, kalbos turtingumą ir už išlaikytą laiško struktūrą.Vyresnioji mokytoja Indra Naumovienė.

6. vieta. Gvidas Šulskis, IV klasė, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija. Už sprendimų pateikimą, už sugebėjimą veikti ir atrasti. Mokytoja metodininkė Rima Vaičiulienė.

 

Parengė Savivaldybės administracijos

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus

ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė

Autorės nuotr.

Facebook
Atgal
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728010203
Vasaris
    2019