Akmeniečio kortelė nepilnamečiams

Nepilnamečiai jau gali turėti virtualią Akmeniečio kortelę išmaniajame telefone, nenustatant tapatybės ir deklaruotos gyvenamosios vietos per Elektroninius valdžios vartus.

Kaip gauti?

  • Nepilnamečio vienas iš tėvelių / globėjų Savivaldybės administracijos Interesantų priimamojo „vieno langelio“ patalpose arba seniūnijose užpildo Prašymą išduoti Akmeniečio kortelę nepilnamečiui. Prašyme pažymima, kad pageidaujama - VIRTUALI. Nepilnametis turi turėti asmeninį elektroninį paštą ir internetą išmaniajame telefone.
  • Per 5 darbo dienas sukuriamas prisijungimas prie virtualios Akmeniečio kortelės ir į asmeninį nepilnamečio elektroninį paštą ateina pranešimas apie sukurtą virtualios Akmeniečio kortelės paskyrą ir laikinas slaptažodis, kurį reikia nedelsiant pasikeisti.
  • Virtualios Akmeniečio kortelės prisijungimo vardas - tai nurodytas nepilnamečio asmeninis elektroninio pašto adresas.

Kiti būdai:

  • Taip pat nepilnamečiai virtualią kortelę gali įsigyti, jeigu jie turi galimybę nustatyti tapatybę ir deklaruotą gyvenamąją vietą per Elektroninius valdžios vartus, pavyzdžiui, naudojasi Elektroninės bankininkystės paslaugomis.
  • Kontaktinę (fizinę) kortelę nepilnamečiai turi galimybę įsigyti, kai nepilnamečio vienas iš tėvelių / globėjų Savivaldybės administracijos Interesantų priimamojo „vieno langelio“ patalpose arba seniūnijose užpildo Prašymą išduoti Akmeniečio kortelę nepilnamečiui. Prašyme pažymima, kad pageidaujama - KONTAKTINĖ (FIZINĖ). Kontaktinė (fizinė) Akmeniečio kortelė pagaminama per 30 darbo dienų.

Dėl Akmeniečio kortelės įsigijimo, jos naudojimo galite kreiptis:

Atgal
easy read