Dalyvauti apklausoje

Elektroninės paslaugos – tai būdas gauti Savivaldybės teikiamas administracines paslaugas neiškeliant kojos iš namų. Ar naudojatės Akmenės rajono savivaldybės teikiamomis el. paslaugomis?
Taip
50%
Ne
16.67%
Dar neteko, bet būtinai išbandysiu
16.67%
Pirmą kartą girdžiu apie tokią galimybę
16.67%
Lietuvoje gyventojų aktyvumas naudojantis elektroninės paslaugomis kiekvienais metais auga. Ar Jums pakanka informacijos apie el. paslaugų privalumus ir jų teikiamas galimybes?
Taip, man viskas puikiai žinoma
69.23%
Ne, nežinau, kas tos el. paslaugos
15.38%
Esu apie el. paslaugas girdėjęs, bet nesidomiu jomis
15.38%
Elektroninės paslaugos gyventojams suteikia galimybę išspręsti bet kokį jam iškilusį klausimą su valdžios institucija elektroniniu būdu. Kas Jus paskatintų dažniau naudotis šiomis paslaugomis?
Norėčiau daugiau informacijos apie Savivaldybės siūlomas el. paslaugas
25%
Reikėtų supaprastinti paslaugų užsakymo procedūras
41.67%
Neturiu poreikio jomis naudotis
33.33%
Nesinaudosiu jomis, nes mėgstu pats ateiti į Savivaldybę
0%
Informacija apie Akmenės rajono savivaldybės teikiamas el. paslaugas skelbiama interneto svetainėje www.akmene.lt . Ar lengva rasti Akmenės rajono savivaldybės interneto svetainėje nuorodą į administracinių paslaugų sąrašą?
Taip
100%
Ne
0%
Iš viso nesilankau šioje interneto svetainėje.
0%
Viena populiariausių Lietuvos savivaldybių teikiamų elektroninių paslaugų – pažymos apie deklaruotą gyvenamą vietą išdavimas. Ar Jums teko naudotis šia el. paslauga?
Taip
30%
Ne
60%
Nesu girdėjęs apie tokią galimybę
10%
Dažnai kliūtimi pasinaudoti kai kuriomis el. paslaugomis tampa tai, kad gyventojai neturi elektroninio parašo. Ar Jūs naudojatės el. parašu?
Taip
20%
Ne
70%
Nežinau, kas tai ir su kuo valgoma
10%
Atgal