Dalyvauti apklausoje

Elektroninės paslaugos – tai būdas gauti Savivaldybės teikiamas administracines paslaugas neiškeliant kojos iš namų. Ar naudojatės Akmenės rajono savivaldybės teikiamomis el. paslaugomis?
Lietuvoje gyventojų aktyvumas naudojantis elektroninės paslaugomis kiekvienais metais auga. Ar Jums pakanka informacijos apie el. paslaugų privalumus ir jų teikiamas galimybes?
Elektroninės paslaugos gyventojams suteikia galimybę išspręsti bet kokį jam iškilusį klausimą su valdžios institucija elektroniniu būdu. Kas Jus paskatintų dažniau naudotis šiomis paslaugomis?
Informacija apie Akmenės rajono savivaldybės teikiamas el. paslaugas skelbiama interneto svetainėje www.akmene.lt . Ar lengva rasti Akmenės rajono savivaldybės interneto svetainėje nuorodą į administracinių paslaugų sąrašą?
Viena populiariausių Lietuvos savivaldybių teikiamų elektroninių paslaugų – pažymos apie deklaruotą gyvenamą vietą išdavimas. Ar Jums teko naudotis šia el. paslauga?
Dažnai kliūtimi pasinaudoti kai kuriomis el. paslaugomis tampa tai, kad gyventojai neturi elektroninio parašo. Ar Jūs naudojatės el. parašu?
Atgal