Naujienos

Naujos priemonės gamtos ir technologiniams mokslams mokyti

Naujienos

Akmenės rajono savivaldybės mokyklos: Akmenės, Papilės Simono Daukanto, Ventos gimnazijos, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija ir Kruopių pagrindinė mokykla, dalyvauja Švietimo aprūpinimo centro vykdomame, iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamame projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“.  

Praėjusiais metais 1–4 klasės buvo aprūpintos priemonėmis, skirtomis gamtos pažinimui mokyti, už daugiau nei 14 tūkst. Eur.

Šiais metais gimnazijas ir progimnaziją pasiekė 5–8 klasėms skirtos chemijos, fizikos, technologijų ir dalis biologijos mokymo priemonių. Priemonėms panaudota 13,6 tūkst. Eur ES investicijų projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ lėšų.

2019 m. spalio mėn. mokykloms bus pristatytos 5–8 klasių  biologijos mokymo priemonės: rankiniai skaitmeniniai ir mokykliniai mikroskopai, optikos priežiūros reikmenų rinkiniai, dengiamųjų bei objektinių stikliukų, mikroskopinių preparatų rinkiniai ir kitos priemonės.

Akmenės gimnazija ir Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija turėjo galimybę papildomai pasirinkti mokymo priemonių 5–8 klasėms.

Siekiant padėti mokytojams sėkmingai naudoti šias priemones ugdymo procese yra sukurti 93 biologijos, gamtos ir žmogaus, chemijos, fizikos, technologijų bei IT ir matematikos (integruotos veiklos) pamokų veiklų aprašai, kurie patalpinti  projekto duomenų perdavimo svetainėje „Vedlys“ http://www.vedlys.smm.lt/medziaga_mokytojams.html#5-8  (šiuo adresu galima rasti ir priemonių sąrašą.)

Informaciją parengė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus
vyriausioji specialistė, projekto koordinatorė Nijolė Mockuvienė

Atgal
easy read