Įžanginis „Lyderių laikas 3“ renginys Akmenės rajone

 

Akmenės rajono jaunimo ir suaugusiųjų švietimo centre 2018 m. kovo 20 d. vyko įžanginis projekto „Lyderių laikas 3“ renginys. Pagrindinis renginio tikslas –  įkvėpti optimizmo ir tikėjimo, kad pokyčiai įmanomi, sukurti pozityvią, draugišką, motyvuojančią atmosferą, formuoti teigiamą požiūrį į projektą. Į renginį, skirtą projekto galimybių ir iššūkių pristatymui, atvyko Akmenės rajono savivaldybės Meras Vitalijus Mitrofanovas, mero patarėjas Tomas Martinaitis, Akmenės rajono Švietimo, kultūros ir sporto komiteto Tarybos nariai, švietimo įstaigų vadovai, mokytojai, mokiniai, tėvų atstovai, verslo atstovai. Iš viso dalyvavo 38 dalyviai. Visus susirinkusiuosius pasveikino ir sėkmės linkėjo Akmenės rajono savivaldybės Meras Vitalijus Mitrofanovas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Juozapavičius. Savo kalbose jie išreiškė nuostatą, kad švietimo sistemoje vyksta kaita, todėl labai tikisi iš šio projekto kaitos pokyčių, įvairesnių veiklų, matymo iš šalies ir be abejo pokyčio mokyklose ugdant mokinius ir siekiant geresnių ugdymo rezultatų.      

Savo sėkmės istoriją, kuri yra labai reikšminga Akmenės rajonui  ir yra unikali, pasakojo sėkmingai verslą kuriantis, naujas idėjas įgyvendinantis  Rimantas Kraujutis. Savo sėkmės istorijomis dalinosi ir kiti renginio dalyviai: rajono Meras Vitalijus Mitrofanovas, Mero patarėjas Tomas Martinaitis.

Renginio darbotvarkės klausimai, skirti:

  • pristatyti LL3 idėją bei naudą savivaldybei;
  • išsiaiškinti lyderystės mokymuisi bei profesinio kapitalo sampratas (tiksliau, pradėti aiškintis);
  • paskleisti žinią apie LL3 kuo platesnei savivaldybės bendruomenei; - pradėti burti LL3 bendruomenę savivaldybėje;
  • užkurti diskusijas dėl savivaldybės pokyčio projekto tematikos.

Renginio pirmoji dalis buvo skirta projekto „Lyderių laikas 3“ galimybių atskleidimui, lyderystės visose veiklose svarbai, daugiapusio naudingumo analizei. Projektą pristatė projekto „Lyderių laikas 3“  Akmenės rajono kuratorė Skaidrutė Kriukienė, linkėjo sėkmės, drąsino ateičiai.

Konsultantė Asta Malčiauskienė apjungė visus renginio dalyvius aktyviai diskusijai „Akmenės rajono savivaldybė – apie kokią ateitį svajojame?”. O svajonės įvairios ir įkvepiančios darbui, bei tikėjimas – mums tikrai pasiseks.

Projekto „Lyderių laikas 3“ konsultantas Tomas Ubartas kvietė renginio dalyvius pasvajoti apie savo kraštą, koks jis bus 2028 m.

Projekto tyrėjas Sigitas Balčiūnas apibendrino tyrėjų įžvalgas – pateikė Akmenės rajono švietimo situacijos vertinimą, duomenų analizę, planuojamus tyrimus. Taip pat  į ką reiktų atkreipti dėmesį, ką sako duomenys bei koks Regiono vaizdas Lietuvos kontekste.

Renginio metu Akmenės rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Karalienė, LL3 projekto veiklos koordinatorė Akmenės rajono savivaldybėje, pristatė kūrybinę komandą, akcetavo jų svarbą.

Akmenės rajono kūrybinės komandos vadovė                                                                                        Violeta Karalienė 

Atgal
easy read