Verslo kūrimo galimybės

Iš užsienio grįžtantys Lietuvos piliečiai ir jų šeimų nariai kviečiami kurti verslą ir steigti darbo vietas Lietuvoje.

Visapusišką pagalbą verslui visais jo vystymosi etapais – dar tik galvojantiems apie verslą, kuriantiems verslą, auginantiems verslą ar jau turintiems brandų verslą klientams – teikia Inovacijų agentūra.

Inovacijų agentūra kviečia pasinaudoti Verslininko kortelės platforma. Tai „vieno langelio“ principu veikianti platforma, kurioje prieinamos populiariausios verslui el. paslaugos, verslo pradžiai ir plėtrai skirti el. įrankiai, matoma personalizuota konkretaus verslo informacija, o iškilus poreikiui yra galimybė patogiai konsultuotis.  Norint patekti į verslininko kortelės platformą, reikia prisijungti prie elektroninių valdžios vartų.

Siekiant skatinti verslumą valstybė skiria vienerių metų pelno mokesčio atostogas veiklą pradedančioms smulkioms įmonėms, pirmaisiais veiklos metais atleidžiant jas nuo pelno mokesčio.

Užimtumo tarnyba kelis kartus per metus kviečia teikti paraiškas naujo verslo kūrimo paramai gauti. Finansuojami projektai, kurie padės įgyvendinti skaitmeninės ir žaliosios transformacijos tikslus ir skatins žiedinę ekonomiką. Daugiau informacijos galite rasti Užimtumo tarnybos svetainėje bei konsultuojantis telefonais 1883 arba +370 5 250 0883 ir Klientų aptarnavimo skyriuose.

Aktuali informacija apie Akmenės rajono investicinę aplinką:

 

 

Atgal
easy read