Naujienos

Akmenės rajono SJRT nariai dalyvavo mokymuose

Naujienos

Gegužės 8-9 dienomis Kaune vyko Jaunimo reikalų agentūros organizuoti nacionaliniai mokymai, skirti savivaldybių jaunimo reikalų tarybų (SJRT) nariams. Akmenės rajono SJRT atstovavo SJRT pirmininkas, vicemeras Tomas Martinaitis ir SJRT narė, Ventos gimnazijos moksleivė Altėja Deimona Palšytė.

Mokymuose susirinko daugiau nei 80 dalyvių iš visos Lietuvos: SJRT jaunimo nariai, savivaldybių administracijų atstovai, politikai. Dvi dienas buvo gvildentos įvairios, su jaunimo politika susijusios, temos, pavyzdžiui, jaunimo dalyvavimo svarba ir būdai, jaunimo atstovavimo būdai, poreikių identifikavimo būdai, apie šiuolaikinę jauno žmogaus amžiaus tarpsnio psichologiją ir dar daugelis kitų.

Tomas Martinaitis ir Altėja Deimona Palšytė grįžto su naujomis idėjomis ir įkvėpimu dar uoliau darbuotis Akmenės rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryboje! Artimiausio SJRT posėdžio metu mokymuose įgyta patirtimi ir žiniomis bus pasidalinta su kitais Akmenės rajono SJRT nariais.

Nuotraukoje Tomas ir Altėja kartu su lektoriumi Nerijumi Miginiu ir Jaunimo reikalų agentūros vyriausiąja specialiste, mokymų organizatore Simona Statauskaite.

 

Jaunimo reikalų koordinatorė Rūta Brazlauskaitė

Atgal
easy read