Naujienos

Akmeniškiai - sumanaus moksleivio akademijoje

Naujienos

Kaune, Vytauto Didžiojo žemės ūkio akademijoje, startavo iniciatyva "Sumanaus moksleivio akademija 2023".  Net 46 jaunuoliai iš Akmenės rajono pasinaudojo galimybe kartu su moksleiviais iš Biržų, Mažeikių ir Šakių rajonų artimiau susipažinti su šios akademijos teikiamomis galimybėmis ir geriau suprasti universiteto siūlomas programas.

Jie praleido visą dieną Kaune, kur pasiskirstę į 4 skirtingus modulius (inžinerija, gamtos mokslai,  ekologija ir verslumas) turėjo 4 sesijas, kurių metu galėjo glaudžiau susipažinti su šių sričių mokslų specifika ir teikiamomis galimybėmis.

Šiame renginyje dalyvavo ir Savivaldybės vicemeras Tomas Martinaitis. Sveikindamas daugiau nei 300 moksleivių iš visos Lietuvos, jis padėkojo akademijai už bendrystę ir pristatė, kad Akmenės rajonas šiandien išgyvena klestėjimo periodą. Statomos naujos gamyklos, kurios gali pasiūlyti gerai apmokamą darbo vietą, o Savivaldybė yra pasirengusi padaryti viską, kad užtikrintų geras gyvenimo sąlygas ir kokybiškas viešąsias paslaugas.

Kitais metais turėtų įvykti dar 3 panašios sesijos, kuriose ir akmeniškių moksleivių grupė, tikimasi, papildomai įgis svarbių žinių ir motyvacijos kartu kurti Akmenės krašto ateitį!

Parengė Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyrius

Atgal