Naujienos

Akmeniškiai turėjo galimybę susipažinti su Japonijos kultūra

Naujienos

Japonijos ambasados Lietuvoje inciatyva buvo surengta edukacija, skirta Akmenės rajono gyventojams susipažinti su Japonijos kultūra, kimono ir kaligrafija. Renginys vyko Naujosios Akmenės kultūros rūmuose.

Prieš prasidedant edukaciniams užsiėmimams Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas padėkojo ir įteikė atminimo dovanėles atvykusioms Japonijos ambasados Lietuvoje atstovėms: antrajai sekretorei kultūros reikalams Yurikai Kakami, administracijos darbuotojai/atašė Kei Takahashi, administracijos darbuotojoms Agnei Andriuškaitei ir Harukai Seto.

Edukacijos metu, trumpai pristatyta Japonija, atskleisti įdomiausi faktai. Ambasados darbuotoja Haruka Seto visus susirinkusius supažindino su kimono, praktiškai parodė, kaip merginoms reikėtų užsivilkti kimono. Vėliau ambasados darbuotoja/atašė Kei Takahashi mokė kaligrafijos meno. Visi susirinkę mėgino gražiai ir raiškiai rašyti šiuos žodžius: gėlė, draugas ir širdis.

Nuoširdžiai dėkojame Akmenės rajono savivaldybės centrui už priėmimą. Taip pat dėkojame visiems atėjusiems. Kaip sakė ambasados darbuotojai, jiems buvo didelė garbė ir malonumas bendrauti su šiltais ir dėmesingais akmeniškiais.

Nuotraukos J.Vapsvos ir I.Jakaitienės.

 

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus informacija

Atgal