Naujienos

Dėl turto (įskaitant gautas pajamas) deklaracijos pateikimo

Naujienos

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymu (toliau – Įstatymas), asmenys ir šeimos - socialinio būsto nuomininkai ir įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą,  pasibaigus kalendoriniams metams iki 2024 m. gegužės 1 d. Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka turi deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) (toliau- Deklaracija) už 2023 m.

Deklaraciją galite užpildyti elektroniniu būdu, prisijungę prie VMI internetinės svetainės naudodamiesi banko prisijungimais, elektroniniu parašu (EDS).

Neturint galimybės pasinaudoti elektroninėmis paslaugomis, paslaugos teikiamos atvykus į aptarnavimo padalinį (privaloma turėti prisijungimus prie internetinės bankininkystės, el. parašą). Būtina išankstinė registracija:

telefonais 1882 (skambinant trumpuoju numeriu operatoriai gali taikyti padidintus tarifus) arba +370 5 260 5060.

Atvykdami į VMI aptarnavimo padalinį Naujoji Akmenė, Respublikos g. 2 A, pirmadieniais nuo 8.00 val. Iki 17.00 val.  gyventojai privalo turėti:

  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
  • pažymą iš Socialinės paramos skyriaus apie gautas socialines išmokas (jei jas gauna);
  • pažymą apie gautą darbo užmokestį arba Sodros pažymą;
  • jei vykdė veiklą- individualios veiklos pajamas (išlaidų žurnalas);
  • gautus alimentus (reikalingas banko išrašas);
  • užsienyje gautas pajamas;
  • santuoką pagrindžiančius dokumentus (jei santuoka registruota ne Lietuvoje ir bus pildoma šeimos turto deklaracija).

Deklaracijų Savivaldybės administracijai pateikti tiesiogiai nereikia.

Nepateikus iki š. m. gegužės 1 d. Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka Deklaracijos, vadovaujantis Įstatymu, socialinio būsto nuomos sutartis bus nutraukiama arba asmenys ir šeimos,  įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą,  bus išbraukiami.

 

Socialinės paramos skyriaus informacija

Atgal