Naujienos

Įvyko mokymai „Jaunimo lyderystė“

Naujienos

Akmenės rajono savivaldybės administracija, norėdama ugdyti jaunimo lyderius, suorganizavo mokymus mokinių savivaldų atstovams „Jaunimo lyderystė“, kuriuos vedė virš 20 metų mokymų vedimo ir moderavimo patirtį turintis ir nuolat su jaunimo politika susijusiais klausimais dirbantis lektorius Marius Ulozas.

Mokymuose dalyvavo 36 moksleiviai ir moksleivės iš Kruopių pagrindinės mokyklos, Ramučių, Ventos, Akmenės ir Papilės Simono Daukanto gimnazijų. Visą dieną trukusiuose mokymuose dalyviai daug diskutavo, dirbo grupėse, dalinosi savo įžvalgomis, atliko kūrybines užduotis. Pagrindinės temos, kuriomis kalbėta, buvo jaunimo dalyvavimas, kam jis ir kodėl svarbus, koks turi būti lyderis, kaip ugdyti lyderius, kas priima sprendimus, kiek gali spręsti jaunas žmogus, koks mokinių savivaldų vaidmuo, kokios dar yra atstovavimo struktūros ir t.t.

Vienos pagrindinių mokymų žinučių buvo tai, kad jaunimas turi garsiai kalbėti apie tai, ko nori, kokius trūkumus mato ir nebijoti kreiptis į atsakingus asmenis vienose ar kitose įstaigose. Ir taip pat, kad būtent jie yra tie jauni žmonės, kurie gali savo pavyzdžiu paskatinti ir daugiau savo aplinkos žmonių įsitraukti į įvairias jaunimo veiklas.

Dėkoju visiems mokymų dalyviams ir dalyvėms taip aktyviai įsitraukus į mokymų veiklas!

 

Jaunimo reikalų koordinatorė Rūta Brazlauskaitė

Atgal