Naujienos

Įvyko susitikimas su stipendininkais

Naujienos

Vadovaudamasi Akmenės rajono savivaldybės skatinamųjų stipendijų skyrimo studentams ir mokiniams atrankos konkurso taisyklėmis, patvirtintomis Savivaldybės tarybos 2023 m. rugsėjo 25 d. sprendimu Nr. T-247, konkurso atrankos komisija besibaigiant 2023-iesiems paskyrė 2023 metų vienkartines skatinamąsias stipendijas.

Sausio 19 d. savivaldybės meras ir atrankos komisijos pirmininkas Vitalijus Mitrofanovas pakvietė stipendininkus į susitikimą savivaldybėje, siekiant padėkoti už aktyvią visuomeninę veiklą ir aukštus akademinius pasiekimus. Susitikime dalyvavę Justinas Vėlavičius, Tadas Kaikaris ir Milda Miniotaitė, savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas ir vicemerė Inga Vismantienė bei jaunimo reikalų koordinatorė Rūta Brazlauskaitė aptarė daug aktualių temų moksleiviams nuo mokyklinių uniformų iki studijų planų. Dalyvavę stipendininkai džiaugėsi tokia galimybe susitikti ir neformaliai pasikalbėti su savivaldybės vadovais, o taip pat pasidalino ir savo pastebėjimais, kaip būtų galima tobulinti Skatinamųjų stipendijų skyrimo studentams ir mokiniams atrankos konkursą.

2023 metais buvo gautos 5 (penkios) paraiškos. Paraiškos gautos tiek iš mokinių, tiek iš studentų. Visos paraiškos atitiko konkurso taisykles, todėl buvo paskirtos 5 vienkartinės skatinamosios stipendijos šiems pareiškėjams:

  • Justinui Vėlavičiui, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija,
  • Vasarei Kuprevičiūtei, Vilniaus dailės akademija, Akmenės gimnazijos absolventė,
  • Kamilei Raudoniūtei, Vilniaus universitetas, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos absolventė,
  • Tadui Kaikariui, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija,
  • Mildai Miniotaitei, Akmenės rajono Ventos gimnazija.

Paskirtų vienkartinių skatinamųjų stipendijų dydis siekė nuo 334 iki 464 eurų.

Su Skatinamųjų stipendijų skyrimo studentams ir mokiniams atrankos konkurso tvarka ir susijusiais dokumentais galite susipažinti ČIA.

 

Jaunimo reikalų koordinatorė Rūta Brazlauskaitė

Atgal