Naujienos

Jurgis Grigas – „Dainų dainelė“ laureatas

Naujienos

Vasario 9 dieną Lietuvos vaikų ir jaunimo centras sostinėje prisipildė vaikiškų balsų ir juoko – konkurso „Dainų dainelė 2020“ dalyviai iš Akmenės, Biržų, Druskininkų, Joniškio, Kauno, Kėdainių, Panevėžio, Šalčininkų, Vilkaviškio, Vilniaus, Visagino rajonų ir miestų atvežė savo pasirodymus ir dainas.

Į trečiąjį Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursą „Dainų dainelė“ antrojo etapo komisija atrinko du mūsų rajono atlikėjus – Jurgį Grigą – iš Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro Papilės kultūros namų (vadovas Vidmantas Virbickas) ir Gabrielę Druskytę – iš Naujosios Akmenės muzikos mokyklos (vadovė Aldona Savčikienė).

„Dainų dainelė“ – vienas unikaliausių, ilgametes tradicijas turinčių Lietuvos muzikinių renginių, kurio scenoje jau yra pasirodę daugiau nei 200 tūkst. jaunųjų atlikėjų.

Vertinimo komisija, kurios pirmininkė – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė Irena Milkevičiūtė, kiekvieną sekmadienį nuo vasario 2 d. iki balandžio 5 d. tiesioginėse laidose iš 9 atrankinių laidų išrinks po 4 atlikėjus ir baigiamasis iškilmingas „Dainų dainelės“ konkurso laureatų koncertas, kurį LRT televizija tiesiogiai transliuos iš Lietuvos nacionalinio operos ir baleto, vyks gegužės 3 – Motinos dieną.

Vasario 9 dieną vykusio konkurso vienas iš 4 laureatų – Jurgis Grigas, Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro Papilės kultūros namų, vadovas Vidmantas Virbickas.

SVEIKINIMAI JURGIUI IR JO VADOVUI VIDMANTUI !

Kiekvieną savaitę portalo LRT.LT lankytojai turi galimybę rinkti savo favoritus, pasirodžiusius tos savaitės „Dainų dainelėje“

Janina Rekašienė,

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja

Atgal