Naujienos
Kruopių seniūnija aktyviai tęsia švarinimosi iniciatyvas
Balandžio mėnuo tradiciškai skiriamas švaros ir tvarkos akcijoms visoje Lietuvoje, o Kruopių seniūnija – ne išimtis. Kruopių seniūnija kartu su Kruopių pagrindine mokykla aktyviai tęsia švarinimosi iniciatyvas.
Šiandien tvarkos estafetę perėmė Kruopių pagrindinės mokyklos 5 klasės mokiniai. Jie nuoširdžiai ir entuziastingai tvarkė Kruopių miestelio parko bei Kruopių tvenkinio teritorijas – rinko šiukšles, šlavė takus, gražino aplinką.
Dėkojame šauniesiems penktokams ir jų auklėtojai Kristinai Andriuškienei už savanorystę, atsakingumą ir bendruomeniškumą. Jūsų iniciatyva – puikus pavyzdys, kaip mažais darbais kuriama didelė vertė visam kraštui.
Kviečiame ir kitas bendruomenės grupes jungtis prie švaros akcijų ir kartu kurti gražesnę, jaukesnę aplinką!
Kruopių seniūnijos informacija


