Naujienos

Laimėjo Lietuvos bėgimo taurę

Naujienos

Naujosios Akmenės gyventojas Vytautas Ruškys laimėjo 2019 metų Lietuvos bėgimo taurę 60-65 metų bėgikų grupėje. Šios varžybos startavo sausio 13 dieną Kėdainiuose surengtame pirmajame etape, o finišavo aštuonioliktuoju etapu spalio 17 dieną Rumšiškėse. Dauguma trasų tęsėsi 10 kilometrų, ilgiausios buvo 21 kilometro. Rezultatai sumuoti amžiaus grupėse kas penkeri metai. Geriausi sportininkai nustatyti pagal užimtą vietą tarp bendraamžių ir atsilikimą distancijoje nuo greičiausiai finišavusio varžovo. 60-65 metų bėgikų grupėje po maksimalų taškų skaičių – 1000 taškų – V. Ruškys surinko varžybose Mažeikiuose, Rėkyvoje (Šiaulių rajonas), Šėtoje (Kėdainių rajonas) ir Telšiuose. Šioje amžiaus grupėje lenktyniavo 24 bėgikai.

Dėl Lietuvos bėgimo taurės rungėsi daugiau kaip 1600 bėgimo entuziastų. Tarp jų absoliučioje įskaitoje V. Ruškys pelnė 44 vietą.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Z. Stanislauskienė

Asmeninėje nuotraukoje
2019 metų Lietuvos bėgimo taure apdovanotas Naujosios Akmenės gyventojas
Vytautas Ruškys pasibaigus pusmaratonio (21 kilometras 98 metrai) varžyboms Rumšiškėse.