Naujienos

Lankytasi tarptautinėje stovykloje

Naujienos

Rugpjūčio 3d. poilsio bazėje, esančioje šalia Germanto ežero (Telšių rajonas), lankėsi Akmenės rajono savivaldybės atstovai. Jie susipažino su Germanto poilsio bazėje veikiančia vaikų vasaros poilsio stovykla, skirta Lietuvos Respublikos mokiniams ir nuo karo pabėgusiems Ukrainos vaikams. Stovykloje dalyvauja vaikai iš įvairių miestų, didžioji dalis stovyklautojų yra lietuviai ir ukrainiečiai, gyvenantys Akmenės rajone. Galimybę turiningai praleisti savo vasarą turi net 164 vaikai ir jaunuoliai. Jie savo laiką leidžia 4 pamainose, kurios trunka 8 dienas.

Stovykla remiama Švietimo ir mokslo ministerijos lėšomis, projekto vadovė ir koordinatorė - neformaliojo vaikų švietimo laisvoji mokytoja Kristina Puzarienė. Su vaikais dirba net keletas Akmenės krašto mokytojų, savanoriauja mūsų krašto jaunuoliai. Stovykla orientuota į socialinių, emocinių kompetencijų ugdymą, pilietiškumą, fizinį aktyvumą ir kūrybiškumą. Germanto bazė šiuo metu yra valdoma ir administruojama Akmenės rajone veikiančio VšĮ ,,Sporto ir laisvalaikio klubo‘‘.

Vizito metu Akmenės rajono savivaldybės mero pavaduotojas, atliekantis mero pareigas,  Tomas Martinaitis susitiko su stovyklautojais, papasakojo jiems apie Akmenės kraštą, domėjosi, kaip lietuvių vaikams ir ukrainiečiams sekasi tarpusavyje bendrauti ir bendradarbiauti, atsakė į vaikų klausimus.

Parengė Savivaldybės administracijos Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyrius

Atgal