Naujienos

Naujosios Akmenės poliklinika gruodį dirbs naujose patalpose

Naujienos

Surengtas Savivaldybės Tarybos Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto posėdis, kuriame aptarta, kada kitose, rekonstruotose, patalpose pradės veikti Naujosios Akmenės poliklinika. Jame gyvai ir nuotoliniu būdu diskutavo ne tik komiteto nariai, bet ir Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, mero pavaduotojas Tomas Martinaitis, Administracijos direktorė Aromeda Laucienė, direktorės pavaduotojas Artūras Pekauskas,  Savivaldybės gydytoja Dalia Sketrė, VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausioji gydytoja Vaida Sungailienė, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Šiaulių departamento Akmenės skyriaus vedėja Jolanta Rakauskienė.

Vienu metu visi atsakingi asmenys pasidalijo savo turima informacija ir nuomone, ką dar reikėtų atlikti, kad kuo greičiau Naujosios Akmenės poliklinika pradėtų dirbti po Naujosios Akmenės ligoninės stogu, atnaujintose ir patogiose patalpose.

Paaiškėjo, jog teliko pabaigti keletą statybos darbų, tada gauti leidimą – higienos pasą veiklai. Planuojama, jog Naujosios Akmenės poliklinika šviesiuose, jaukiuose kabinetuose jau įsikurs gruodžio mėnesio antrąją savaitę.

VšĮ Akmenės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausioji gydytoja V. Sungailienė

informavo, jog medikai, kaip pacientai, jaučiasi labai išvarginti koronaviruso pandemijos ir karantino sąlygų, tačiau pasirengę ir toliau įtemptai dirbti.

Savivaldybės administracijos

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus

ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė

Atgal