Naujienos

Papilės ir Ventos seniūnijose pristatyta Savivaldybės veiklos ataskaita

Naujienos

Šių metų gegužės 7 d. Savivaldybės vadovai kvietė Papilės ir Ventos seniūnijų gyventojus susitikti ir išgirsti apie Savivaldybės nuveiktus darbus per 2023 metus.

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas trumpai pristatė 2023 m. įgyvendintus darbus: baigtas statyti ir atidarytas Sporto ir sveikatingumo centras, įdiegta „Akmeniečio kortelė“, pakeisti seni gatvių šviestuvai į naujus ir modernius LED šviestuvus, renovuoti Akmenės ir Ventos seniūnijų pastatai, įgyvendinti dalyvaujamojo biudžeto projektai seniūnijose ir daugelis kitų darbų. Detaliau, kiekvienas pageidaujantis su leidiniu „Akmenės rajono savivaldybės 2023 metų veiklos ataskaita“ gali susipažinti Savivaldybės interneto svetainėje, www.akmene.lt , meniu punkto „Administracinė informacija“ papunktyje „Ataskaitos“.

Po pristatymo, laikas skirtas diskusijoms su gyventojais jiems rūpimais klausimais.

Papilės seniūnijos gyventojai domėjosi planuojamais Nepriklausomybės gatvės rekonstravimo darbais, prašyta įrengti pėsčiųjų taką iki Raudonskardžio. Savivaldybės meras informavo, kad šios problemos gerai žinomos ir vyksta diskusijos su AB VIA Lietuva. Papilės gimnazijos bendruomenė klausė dėl vykdomos tinklo pertvarkos, gimnazijos tolesnio gyvavimo ir būsimų dvyliktokų. Savivaldybės vadovai dar kartą akcentavo, kad labai svarbu yra švietimo kokybė, jei ji bus gera, mokiniai rinksis mokytis mokykloje. Taip pat gyventojams iš vadovų buvo įdomu išgirsti Papilės miestelio vystymo planus. Įdomu tai, kad papilėniškiai nori, kad miestelyje būtų kuriamos darbo vietos, pritraukiamos investicijos, bet statomų gamyklų aplink seniūniją matyti nenori, todėl toliau belieka vystyti kultūrinį ir turistinį vietos patrauklumą.

Ventos seniūnijos gyventojai daugiausiai klausimų turėjo dėl renovacijų. Vienuose daugiabučiuose renovacijos vyksta, o kiti daugiabučiai renovacijos laukia daugiau nei dešimt metų. VšĮ „Akmenės būstas“ direktorė patikino gyventojus, kad vėl bus organizuojami gyventojų susirinkimai ir renovacijų procesas vėl įsisuks. Gyventojai taip pat aktyviai domėjosi dviračių takais, ypač galimybe įrengti dviračių taką tarp Akmenės ir Ventos miestų. Savivaldybės meras patvirtino, kad bendrajame plane toks dviračių takas yra numatytas. Susitikimo pabaigoje Ventos parapijos klebonas dėkojo vadovams už visokeriopą pagalbą ir linkėjo dievo palaimos vykdant darbus atsakingose pareigose.

Artimiausi susitikimai su kitomis bendruomenėmis vyks gegužės 14 d.:
15.30 val. Kruopių seniūnijos posėdžių salėje, Vytauto Didžiojo g. 4, Kruopiai,
17.30 val. Savivaldybės administracijos didžiojoje posėdžių salėje, L.Petravičiaus a. 2, Naujoji Akmenė.

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus informacija

Atgal
easy read