Naujienos

Patirtimi dalytasi su Kauno rajono savivaldybe

Naujienos

Savivaldybėje viešėjo gausi Kauno rajono savivaldybės delegacija: Valerijus Makūnas, meras; Antanas Nesteckis, vicemeras; Edmundas Mališauskas, mero patarėjas; Loreta Navakauskienė, mero patarėja; Edmundas Mališauskas, patarėjas komunikacijai; Šarūnas Šukevičius, Administracijos direktorius; Tomas Didžiulis, Administracijos direktoriaus pavaduotojas; Gintaras Vasilavičius, Kelių ir transporto skyriaus vedėjo pavaduotojas, vykdantis skyriaus vedėjo funkcijas; Jolanta Jankauskienė, Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja ugdymui.

Akmenės rajono savivaldybei susitikime atstovavo: Vitalijus Mitrofanovas, meras; Tomas Martinaitis, vicemeras; Dovilė Liaukšienė, mero padėjėja; Ingrida Jakaitienė, Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus vedėja; Ilona Lapkuvienė, Informacinių technologijų skyriaus vedėja; Rūta Žiedienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja; Darius Rekis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas; Dalia Sketrė, Savivaldybės gydytoja; Alvydas Statkus, Statybos skyriaus vedėjas, ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Agneta Brenciūtė.

Pasak Kauno rajono savivaldybės mero, atvykimu į Akmenės kraštą buvo tęsiama tradicija susitikti su kolegomis ir aptarti savivaldos problemas, pasisemti patirties.

Į tai Akmenės rajono savivaldybės meras atsakė: „Džiugu, kad turime kuo pasidalyti, nors ir esame mažiukai, o jūs - bene didžiausia rajono savivaldybė Lietuvoje...“

Kauniečius labiausiai domino „Akmeniečio kortelės“ įdiegimas, socialinių paslaugų klausimai, ikimokyklinio ugdymo ir asmens sveikatos priežiūros reikalai, vietinių kelių tvarkymo problematika ir kita. Akmeniškiai atsakė į klausimus pagal savo veiklos sritis, patys teiravosi, kaip panašūs klausimai sprendžiami Kauno rajone.

Svečiams įteikta leidinių „Akmenės rajono savivaldybės 2023 metų veiklos ataskaita“, suvenyrų, o jie atsilygino tuo pačiu. Atvykusiesiems aprodytos Savivaldybės pastato erdvės, Sporto ir sveikatingumo centro baseinas, Akmenės laisvoji ekonominė zona, surengta ekskursija po VMG Lignum Construction gamyklą.

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyrius

Atgal
easy read