Naujienos

Pedagogų VIP festivalis

Naujienos

VIZIJA, IŠMINTIS ir PASITIKĖJIMAS (VIP) – šiais žodžiais Akmenės rajono pedagogų bendruomenė vedama smalsumo paskutinėmis vasaros dienomis susirinko Akmenės gamtos ir kultūros parke. Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius kartu su Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriumi pakvietė mokytojus, auklėtojus ir neformalaus ugdymo pedagogus bei švietimo įstaigų vadovus į pirmąsyk organizuojamą VIP festivalį.

Nepabūgę netikėtumų daugiau nei 150 Akmenės rajono švietimo bendruomenės narių ir svečių susirinko paminėti artėjančių naujų mokslo metų. Festivalio metu dalyvius įkvėpė ir pozityviai nuteikė renginių vedėjas ir organizatorius bei motyvacinių pranešimų autorius Remigijus Žiogas. Renginio moderatorius kalbėjo ne tik apie komandos formavimą ar, koks turėtų būti mokytojas, tačiau prisiminė ir savo mokyklos laikus ir dar stipriau įkvėpė mokytojus skatinti savo mokinius būti lyderiais.

Gerų emocijų vedami, susiskirstę į darbo grupes, pedagogai bei svečiai grynino idėją, kaip pritraukti pedagogus į Akmenės rajono švietimo įstaigas. Renginio organizatoriai sulaukė įvairiausių pasiūlymų: vieni siūlė lengvatas transportui ar būstui, kiti pageidautų papildomų priedų mokytojams.

Siekiant, kad mokytojai, auklėtojai bei neformalaus švietimo bendruomenė bendrautų ir su kitomis mokyklomis, po oficialiosios renginio dalies vyko iškyla, kurios metu buvo galima dalytis idėjomis, bendrauti su kitomis švietimo įstaigomis. Prie diskusijų prisijungė ir Savivaldybės meras, mero pavaduotojas, Administracijos direktorė ir jos pavaduotojas.

Dėkojame visiems atvykusiems, tikimės, kad pasisėmėte energijos atėjusiems mokslo metams!

Yra tik du būdai, kaip gyventi. Vienas – galvoti, jog stebuklų nebūna. Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas. (A. Einšteinas)

SUSITIKOME IR SUPRATOME, KAD STEBUKLAI EGZISTUOJA.

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus
visuomenės informavimo specialistė
Ieva Ištuganovaitė

Atgal
easy read