Naujienos

Pradinukams – nemokama EMA mokymosi aplinka ir draudimas

Naujienos

Pradinukai – smalsūs ir atviri naujovėms, todėl mokyklose šiemet vėl startuoja „Pradinukų draudimo“ programa, kviečianti vaikus nemokamai išbandyti elektroninę EMA mokymosi aplinką. Praėjusiais mokslo metais pirmą kartą pristatyta ir įgyvendinta programa „Pradinukų draudimas“ buvo itin sėkminga – elektronines vieno pasirinkto mokomojo dalyko pratybas atvėrė ir EMA licencijas gavo beveik 20 tūkst. pradinukų visoje Lietuvoje.

Specialią programą antrus metus iš eilės įgyvendina didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su partnere „E. mokykla“. Išbandyti šiuolaikiškas mokymosi priemones ir dalyvauti programoje šiemet kviečiami 1–4 klasių moksleiviai, kurie pernai programoje nedalyvavo. Visiems programos dalyviams „Lietuvos draudimas“ suteiks nemokamą specialųjį mokslo metų draudimą, kuris praėjusiais mokslo metais galiojo 18 tūkstančiams pradinukų.

„Lietuvos draudimo“ teigimu, programa siekiama sumažinti tėvų išlaidas mokslo metų pradžioje, padidinti saugumo jausmą šeimoje bei suteikti vaikams šiuolaikiškas mokymo priemones. 2018–2019 mokslo metų rezultatai parodė, kad unikali „Pradinukų draudimo“ programa pasiteisino – moksleivius įgalino pažinti išmanųjį mokymosi procesą, o tėvams leido pasirūpinti mažojo moksleivio draudimu eismo įvykių metu visus mokslo metus.

Dalyvauti programoje yra paprasta ir nieko nekainuoja. Jau nuo š. m. rugsėjo 2 d. kiekvieno pradinuko tėvai, globėjai ar atstovai klasės susirinkimo metu galės išreikšti sutikimą dėl savo vaiko dalyvavimo programoje bei pasinaudoti programos siūlomomis nemokamomis naudomis.

„Pradinukų draudimo“ programos dalyviams „Lietuvos draudimas“ suteikia nemokamą specialųjį draudimą, jei jie eidami pėsčiomis ar važiuodami dviračiu pakliūtų į eismo įvykį ir jo metu patirtų sužalojimų. Ši draudimo apsauga galioja 9 mėnesius (tai yra visus mokslo metus) nuo paslaugos aktyvavimo, o draudimo suma siekia 5000 eurų. Kartu pradinukui nemokamai suteikiama vieno pasirinkto mokomojo dalyko elektroninių pratybų licencija, skirta naudotis per EMA mokymosi aplinką. EMA mokymosi aplinka – tai išmani mokymosi platforma, kuri leidžia savo kompiuteryje ar išmaniajame įrenginyje spręsti lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo ir integruotosios informatikos pamokų užduotis. EMA padeda moksleiviams pažinti išmanųjį mokymosi procesą, ugdyti kūrybiškumą ir technologijų pažinimą.

Daugiau informacijos galite rasti internete adresu www.emapamokos.lt/pradinukai. Detalesnės informacijos patariame teirautis savo pradinių klasių mokytojo ar mokyklos administracijos.

Dėl papildomos papildomos informacijos apie šio pranešimo turinį, „Pradinukų draudimo“ programą, jos nemokamas naudas ar mokymosi aplinką EMA (elektronines EMA pratybas) maloniai prašome susisiekti:

  • Dėl klausimų, susijusių su EMA mokymosi aplinką (elektroninėmis pratybomis) su UAB „E. mokykla“ E. švietimo produktų plėtros vadove Malvina Vilniškiene telefonu +370 620 93441 arba el. paštu malvina@tamo.lt;
  • Programos ir nemokamo draudimo pasiūlymo klausimais su „Lietuvos draudimo“ atsakingu asmeniu Jurgiu Bernotu telefonu +370 614 52726 arba el. paštu bernotas@ld.lt.
Atgal
easy read