Naujienos

Prašome padėti: žiema diktuoja poreikius

Naujienos

Akmenės rajono savivaldybės administracija yra atidariusi sąskaitą ir renka lėšas paramai iš Ukrainos karo išvarytiems žmonėms, kurie apsistoja Akmenės krašte. Nuo sąskaitos atidarymo į ją labdaringų žmonių ir įmonių dėka įplaukė lėšų, už jas Savivaldybės įrengtame pastate apgyvendinta dešimtys ukrainiečių, jiems nupirkta buities įrangos, namų apyvokos daiktų, patalynės ir kitų būtiniausių dalykų. Sąskaitą kas kiek laiko vis papildo naujos aukos, tad nuoširdžiai dėkojame kiekvienam prisidėjusiam. Jūsų lėšos skiriamos kilniam tikslui.

Šiuo metu, atšalus orams ir priartėjus žiemai, pakito ir karo pabėgėlių poreikiai. Jiems reikia geros būklės šiltų antklodžių ir apklotų, žieminių drabužių ir avalynės. Gal kas nors turite atliekamų šių daiktų, o gal galite nupirkti? 

Žieminius daiktus prašome perduoti savo gyvenamosios vietos seniūnijai arba į bet kurią kitą seniūniją, kur Jums patogiau.

 Į Akmenės rajono savivaldybės administracijos atidarytą paramos karo pabėgėliams sąskaitą pervesti pinigų prašome:

Akmenės rajono savivaldybės administracija, adresas L. Petravičiaus a. 2, Naujoji Akmenė, tel. (8 425) 57 133, el. paštas: info@akmene.lt; kodas 188719391.

A/s LT44 4010 0433 0001 0109

IBAN LT44 4010 0433 0001 0109

SWIFT AGBLLT2X

bankas LUMINOR Bank AS

Pavedimo paskirtis: Parama Ukrainai.   

Savivaldybės administracija

Atgal