Naujienos

Reikalus aptarė švietimo įstaigų vadovai

Naujienos

Surengtas rajono švietimo įstaigų vadovų ir Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistų pasitarimas, kuriame dalyvavo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato viršininkas Rolandas Karalius. Jis apžvelgė, kokio patyrimo įgyta, kai prieš kelias savaites ugdymo įstaigas atakavo melagingi pranešimai apie galimus sprogdinimus, paaiškino, kaip elgtis, jeigu dar plis panašaus pobūdžio gąsdinimai. Daug dėmesio skirta narkotikų vartojimo prevencijai Akmenės krašto gimnazijose ir kitose mokyklose.

Apmąstymų švietimo įstaigų vadovams sukėlė ir kriminogeninės situacijos apžvalga, parengta ir pristatyta Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorės Andromedos Makselienės. Iš šios apžvalgos paaiškėjo, kuriose mokyklose ar aplink jas prastesnė kriminogeninė situacija, tai svarbu žinoti planuojant prevencines priemones.

Psichotropinių medžiagų paplitimo aktualijomis domėjosi ir susitikime dalyvavę Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas, vicemerė Inga Vismantienė, Administracijos direktorė Aromeda Laucienė.  Mero teigimu, turėtų gimti veiksmų planas, skirtas užkirsti kelią narkotikų platinimui ir vartojimui mokyklose, apimantis tikslus, uždavinius, veiksmus, priemones.   

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyrius

Atgal