Naujienos

Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojų sporto žaidynes organizavo akmeniškiai

Naujienos

Kasmet vykstančias Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojų sporto žaidynes šiemet surengė Akmenės rajono savivaldybė.  Rugsėjo 15 dieną Balsių stovykloje susirinko septynių savivaldybių administracijos darbuotojų sporto komandos ir jas palaikantieji.

Renginio pradžia tapo Akmenės rajono meno mokyklos kolektyvo „Soul wings“, vadovaujamo Tautvydo Karaliaus, koncertas. Po jo renginio vedėjas Akmenės rajono savivaldybės vicemeras Tomas Martinaitis kvietė komandas trumpam prisistatymui. O tada atėjo eilė sportinėms varžyboms, kuriose virė azartas, ryžtas ir noras laimėti. Išvargusius ir išsekusius sportininkus „Balsių slėnio“ virėjos kvietė atstatyti jėgas „skaniausiu plovu pasaulyje“. Pasistiprinusiems namiškiams ir svečiams koncertavo Vita Grigė. Vėliau tempo šokių aikštelėje nemažino didžėjus Vasaris Gutauskas. Susirinkusieji šoko, dainavo, pasibroliavo.

Sporto žaidynių metu varžytasi septyniose rungtyse. Jas organizavo, rūpinosi teisėjavimu Akmenės rajono sporto centro specialistai.

Gausiausias būrys dalyvių ir jų palaikytojų atvyko iš Šiaulių miesto savivaldybės – 65 svečiai. Tad suprantama, kad jie iškovojo ir daugiausiai prizų - iš 7 buvusių rungčių prizines taures jie laimėjo net 6.

Akmenės rajono savivaldybės komanda laimėjo tris prizinės vietas. Išmaniojoje orientacinėje rungtyje, disko golfe ir „žiedų valdovo“ rungtyje atitinkamai iškovojo pirmąją ir dvi antrąsias vietas.

Šiemet buvo nutarta, kad kiekviena komanda iš „Balsių slėnio“ neišvyktų be prizo. Tad visos Šiaulių regiono  savivaldybių komandos parsivežė bent po  vieną taurę. Teisėjų sprendimu buvo įvertintos visos komandos – azartiškiausia komanda tapo Šiaulių rajono savivaldybė, draugiškiausia išrinkta Akmenės rajono savivaldybė. Daugiausiai pozityvo skleidžiančią ir linksmiausia komanda pripažinta Radviliškio rajono savivaldybė. Mados dvelksmu ir savo stiliumi pakerėjusi Kelmės rajono savivaldybė buvo įvertinta kaip stilingiausia komanda. Daugiausiai prizų iškovojusi ir sportiškiausia komanda pripažinti Šiaulių miesto savivaldybės atstovai. Joniškio rajono savivaldybė buvo nominuota už „gausiausią“ atvežtą komandą. Pakruojo rajono savivaldybės komanda nominuota už tai, kad visiems parodė kaip reikia drausmingai vykdyti visas rungtis.

Iš viso Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojų 2023 metų sporto žaidynėse dalyvavo apie 250 žmonių. Tai buvo rekordinis skaičius per pastaruosius 5 metus - tada savivaldybių atstovų susirinkdavo iki 150 žmonių. Akmenės rajono savivaldybės administracijos darbuotojų, kurie dalyvavo, plojo ar kaip kitaip palaikė, varžėsi bei prisidėjo prie šventės, dalyvavo apie keturias dešimtis. Žaidynes atidaręs, prizus jų laimėtojams įteikinėjęs Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas pasidžiaugė galimybe priimti tokį gausų būrį svečių, įvertino, kad savivaldybių atstovai ne tik dirba atsakingą kasdienį darbą, bet ir nestokoja ūpo sportuoti, bendrauti ir linksmintis.

Akmenės rajono savivaldybės administracija nuoširdžiai dėkoja Akmenės rajono meno mokyklai už suteiktą progą išgirsti jų auklėtinių „Soul wings“ koncertą, Akmenės rajono sporto centrui už suorganizuotą sportinę renginio dalį, kurioje netrūko aistrų ir ryžto laimėti, Vitai Grigei už judesių neatsipalaidavimą po sporto rungčių. Taip pat norime padėkoti ir visiems Šiaulių regiono savivaldybių darbuotojams, kurie atvyko, nepagailėjo penktadienio vakaro laiko ir padėjo sukurti nuostabią šventę.

Akmenės rajono savivaldybės administracija džiaugiasi savo darbuotojais, kurie atvyko, dalyvavo sporto rungtyse ar kitaip padėjo savo komandai iškovoti prizines vietas.

Akmenės rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija, Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus nuotraukos

Atgal
easy read