Naujienos

„Skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai. II ciklas“

Naujienos

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos kompiuteristas, lektorius Tomas Skiauteris pravedė mokymus, tema:  „Skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai. II ciklas“  Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje bendruomenių nariams, rajono bibliotekų darbuotojams.

Lektorius Tomas Skiauteris supažindino su  ketvirtąją pramonės revoliucija, akcentavo pramonės revoliucijos naudą ir trūkumus, technologijų naudą ir išteklius. Diskutavo apie išmaniuosius įrenginius, dronus, robotus, inžineriją, apie skaitmeninių priemonių bendruomenių ir jų kasdieninei veiklai naudą. Mokymų dalyvius ypatingai sudomino tema apie mobiliųjų programėlių pagalbą dirbant komandoje, organizuojant renginius, atliekant finansines operacijas ir pan.

Šie mokymai – tai viena iš projekto „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Teksto autorė
Akmenės rajono savivaldybės
Viešosios bibliotekos direktorė
Zita Sinkevičienė

Dalios Markulienės nuotraukoje: Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos kompiuteristas, lektorius Tomas Skiauteris

Dalios Markulienės nuotraukoje mokymų „Skaitmeninių lyderių, konsultantų ir bibliotekininkų mokymai. II ciklas“

Atgal
easy read