Naujienos

Tęsiami darbai Akmenės rajono sporto centro futbolo aikštėje

Naujienos

Akmenės rajono sporto centras įgyvendina projektą „Akmenės rajono sporto centro futbolo aikštės remontas įrengiant dirbtinės vejos dangą“, finansuojamą Akmenės rajono savivaldybės biudžeto lėšomis. Šio projekto tikslas – užtikrinti saugias sąlygas ir platesnes galimybes vaikų, jaunimo bei visos bendruomenės lavinimui ir užimtumui, sportinių rezultatų siekimui. Projekte numatomi futbolo aikštės remonto darbai, teritorijos tvarkymas, dirbtinės vejos dangos įrengimas, persirengimo patalpų remontas.

Iki 2019-10-31 panaudota 205,8 tūkst. Eur Savivaldybės biudžeto lėšų. Įgyvendinant  Projektą atlikti šie darbai:

  • įrengti futbolo aikštės pagrindai ir sutvarkytos aikštės prieigos;
  • įrengti drenažo tinklai;
  • įrengti lietaus nuotekų tinklai;
  • padidinta sklypo el. galia ir įrengtas el. įvadas su apšvietimu;
  • įrengti bortai ir borteliai su betono trinkelių danga;
  • sumontuota segmentinė tvora;
  • įrengtos kamuolių gaudyklės su 198 vietų žiūrovų tribūnomis.

Atlikus minėtus darbus, pasiruošta sekančiam Projekto etapui - dirbtinės vejos elastinio sluoksnio su dirbtine danga montavimui.

Akmenės rajono sporto centras ne kartą kreipėsi į Šiaulių apskrities futbolo federaciją (toliau ŠAFF) ir į Lietuvos futbolo federaciją (toliau LFF) dėl dirbtinės vejos skyrimo  Naujosios Akmenės miesto stadionui.  

Džiaugiamės, kad paskutiniajame LFF valdybos posėdyje buvo nutarta 2020 m. dirbtinę pilnų matmenų futbolo veją skirti Šiaulių apskričiai. ŠAFF yra davusi pažadą minėtą veją skirti mūsų stadionui.

Akmenės rajono sporto centras tikisi, kad per 2020 metus bus įsigytas ir sumontuotas elastinis sluoksnis, būtinas dirbtinei vejai, bei įsigyti ir atlikti dirbtinės vejos montavimo darbai. Planuojama, kad 2020 m. III ketvirtyje bus galima naudotis modernia futbolo aikšte.

Birutė Navickienė
Investicijų ir projektų valdymo skyriaus
vedėjo pavaduotoja

Atgal