Naujienos

Viešųjų pirkimų specialistai dalijosi patirtimi

Naujienos

Birželio 12 dieną Akmenės rajono savivaldybės administracijoje lankėsi viešųjų pirkimų specialistai iš Šiaulių rajono savivaldybės administracijos. Vizito tikslas – pasisemti patirties iš Akmenės rajono savivaldybės administracijos viešųjų pirkimų specialistų, kurie sėkmingai naudoja modernią viešųjų pirkimų sistemą, taip pat aptarti bendrus pirkimų klausimus bei ieškoti sprendimų dėl valstybės tarnautojų statuso išsaugojimo.

Akmenės rajono savivaldybės atstovai pristatė savo naudojamą viešųjų pirkimų sistemą, pabrėždami jos pagrindinius privalumus (sistema leidžia greitai ir sklandžiai vykdyti vidinius pirkimų procesus) ir trūkumus (naujiems naudotojams sistema gali pasirodyti sudėtinga, reikalingas išsamus mokymas).

Taip pat susitikimo metu buvo aptarti bendri viešųjų pirkimų klausimai bei problematika. Diskutuota apie dažniausiai pasitaikančias problemas, su kuriomis susiduria savivaldybės vykdydamos viešuosius pirkimus.

Vizito pabaigoje buvo kalbėta apie valstybės tarnautojų išvalstybinimo klausimą. Aptarti galimi sprendimo būdai, kaip išsaugoti valstybės tarnautojų statusą. Diskutuota apie tai, kaip užtikrinti darbuotojų saugumą ir motyvaciją, bei kokie teisiniai pakeitimai galėtų būti naudingi siekiant apsaugoti valstybės tarnautojų teises ir pareigas.

Akmenės rajono savivaldybės administracija džiaugiasi galėdama dalintis savo patirtimi ir prisidėti prie kitų savivaldybių viešųjų pirkimų procesų tobulinimo. Tikimasi, kad tokie susitikimai taps gera tradicija ir prisidės prie viešojo sektoriaus veiklos efektyvumo didinimo visoje šalyje.

Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus informacija ir nuotrauka

Atgal
easy read