easy read easy read
easy read easy read

Skelbimai

Sezoną užbaigėme žygiu baidarėmis Ventos upe!

Skelbimai

Nors 2021 m. birželio 13 d. orų dievai ir grasino lietumi, 18-os stalo tenisininkų komanda išsklaidė prognozes ir pilkus debesis bei baidarėmis pasileido žemyn Ventos upe.

Mažieji plaukė kartu su jau didelę varžybų bei daug pasiekusiais meistriškumo grupės stalo tenisininkais, trenerio padrąsinti daug bendravo ir tapo gerais draugais. 10 km žygio metu į žolynus įplaukusios baidarės kaskart sulaukdavo kartu plaukiančių pagalbos išplaukti. Pasiekę finišą, vėl susibūrėme, organizatoriai vaišino arbata bei skaniomis bandelėmis. Šiame žygyje išmokome gerą pamoką, jog nereikia pasiduoti srovei, taip pat padėti vieni kitiems. To treneris mus moko ir treniruočių metu – būti viena komanda.

Kviečiu kurti ne draudimus, bet iniciatyvas, skatinančias sportuoti, bendrauti bei prisidėti prie fiziškai aktyvesnės ir sveikesnės visuomenės.

Didelis Ačiū klubo pirmininkei Loretai Avelienei, palaikančiai kūrybines idėjas, Ventos regioniniam parkui už surengtą žygį, Akmenės rajono savivaldybei už žygio finansavimą projekto „Paskatinkime Akmenės rajono stalo tenisininkus“ lėšomis bei Akmenės rajono sporto centrui už stalo teniso puoselėjimą Akmenės rajone!

Stalo teniso mokytojas Lorenas Vismantas

Atgal
easy read easy read